Sprzątanie świata

Jak co roku we wrześniu uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata". Uzbrojeni w rękawiczki i worki na odpady udali się pieszo na ulice: Luboszewską, Wysoką i Piaskową. Idąc wzdłuż poboczy oraz brzegiem lasu, zbierali różnego rodzaju śmieci, począwszy od papierów i butelek, a skończywszy na oponach samochodowych oraz wszystko, co pomysłowi "spacerowicze" potrafią zostawić w lesie. Napełnione worki zostały ustawione przy jezdni, do zbiórki przez służby komunalne. Pogoda dopisała i humory również. Jesteśmy dumni, że nasz "kawałek świata" jest już posprzątany.

W akcji udział wzięły klasy: 1Mtw, 1E, 1IH, 1Met, 1I oraz wychowawcy tych klas: W. Galicki, T. Patyna, M. Śmigiel, A. Bogdańska, R. Andryszkiewicz oraz opiekunowie I. Poganowska, K. Krawczyk i J. Galiasz

Dziękujemy!... młodzieży, wychowawcom i opiekunom za wkład i zaangażowanie.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1

mgr Urszula Seredyn