Na podstawie Rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  wdraża z dniem 25 marca 2020 do realizacji:
Zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które pozwolą wszystkim nauczycielom na realizację podstawy programowej w poszczególnych oddziałach. Wszyscy uczniowie maja obowiązek uczestniczenia w tych zajęciach zgodnie z planem.

Uwaga! Konkurs historyczny!

W czwartek, 6 lutego odbył się szkolny etap  VII edycji konkursu „Żołnierze wyklęci obudźcie Polskę!”, organizowanego przez biuro poselskie Posła na Sejm RP: Roberta Telusa.

Spośród uczniów naszej szkoły najlepiej wypadli pierwszoklasiści:

1.    Mikołaj Tatar 1 Icp
2.    Jurand Kryszewski 1Mtw
3.    Piotr Kwapis  1 E

Chłopakom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie II, który odbędzie się pod koniec lutego w Opocznie.

Nauczyciele historii: Joanna Kryszewska i Robert Kołczyński

001  002