Akcja "Ciasto"

W dniach 4 i 5 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza mikołajkowa "Akcja ciasto". Do akcji bardzo chętnie włączyli się uczniowie klasy 1 Ep, 1 Mtw, 1 E, 1 H, 1 Hp,  1 MEp, 1 Iwp, 2 H, 2 MEt,  3 Mtw, 4 Ic i obsługująca całość klasa III H. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy piekli i kupowali nasze słodkości bardzo dziękujemy. Cały dochód ze sprzedaży ciast przeznaczamy na upominki gwiazdkowe dla wychowanków Domu Dziecka oraz Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tomaszowie Mazowieckim.
Opiekunami akcji są nauczyciele i wychowawcy Beata Chwalińska, Iwona Poganowska, Jacek Mrozicki i Dariusz Piotrowski.

003

W dniach 4 i 5 grudnia 2019 r. w naszej szkole odbyła się pierwsza mikołajkowa "Akcja ciasto". Do akcji bardzo chętnie włączyli się uczniowie klasy 1 Ep, 1 Mtw, 1 E, 1 H, 1 Hp,  1 MEp, 1 Iwp, 2 H, 2 MEt, 3 Mtw, 4 Ic i obsługująca całość klasa III H. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy piekli i kupowali nasze słodkości bardzo dziękujemy. Cały dochód ze sprzedaży ciast przeznaczamy na upominki gwiazdkowe dla wychowanków Domu Dziecka oraz Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Tomaszowie Mazowieckim.

Opiekunami akcji są nauczyciele i wychowawcy Beata Chwalińska, Iwona Poganowska, Jacek Mrozicki i Dariusz Piotrowski.