Msza za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty

14 listopada 2019 r. dyrektor p. Dariusz Kwiatkowski, wicedyrektor p. Agnieszka Dziedzic, poczet sztandarowy pod opieką p. Dariusza Jachimowskiego oraz uczniowie z klasy 1 MEp i 1 Iwp wraz z wychowawcami, p. Jackiem Mrozickim i p. Iwoną Poganowską, wzięli udział we mszy świętej za zmarłych nauczycieli i pracowników oświaty naszego miasta i powiatu. To modlitewne spotkanie dzieci, młodzieży, nauczycieli oraz władz miejskich i powiatowych w kościele pod wezwaniem Św. Rodziny przy ul. Niskiej 81 w Tomaszowie Mazowieckim odbyło się po raz jedenasty. Pomysłodawcą corocznej modlitwy za zmarłych pracowników oświaty jest ks. Grzegorz Chirk, który w tym roku zaprosił do Tomaszowa Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Adama Odzimka z Radomia.

001  002