PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO SZKÓŁ POWIATU TOMASZOWSKIEGO za rok 2018/2019

06.11.2019 w auli  naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego organizowanego przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Tomaszowie Mazowieckim. Wśród najlepszych szkół powiatu tomaszowskiego za osiągnięte wyniki sportowe we współzawodnictwie za rok szkolny 2018/2019 na pierwszym miejscu w klasyfikacji końcowej znaleźli się chłopcy z ZSP 1, a dziewczęta zajęły czwarte miejsce. Podziękowania i gratulacje za rywalizację sportową odebrali przedstawiciele naszej szkoły: Oliwia Bobrzyk, Natalia Dziadczyk, Radosław Dąbrowski, Dawid Pyśka, Aureliusz Krzyżanowski z rąk Naczelnika Wydziału Oświaty Pani Beaty Stańczyk i Prezesa PSZS Pana Leszka Dąbrowskiego.

Dziękujemy Wszystkim za godne reprezentowanie szkoły i wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć !

Dyrekcja szkoły i nauczyciela wychowania fizycznego.