Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości.

8 listopada, na dwa dni przed oficjalnym świętem z okazji 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, miał miejsce w naszej szkole uroczysty apel poświęcony temu wydarzeniu. W bardzo wzruszającym montażu słowno-muzycznym wzięli udział: uczniowie klas 1E, 1 MET, wspomagani przez śpiewające koleżanki z klasy 3H i 3 Mtw oraz Alicję Skrzypczyńską z klasy 2H i recytującego Sebastiana Lenartowicza z klasy 4 E. Przypomniano burzliwe dzieje narodu polskiego od tragicznego momentu rozbiorów Rzeczypospolitej, poprzez powstania narodowe i męczeństwo walczących, aż po radosny, choć okupiony krwią Polaków, moment odzyskania wolności.

Tę piękną uroczystość, uczennice i uczniowie przygotowali przy wsparciu wychowawczyń: p. Anetty Firkowskiej i p. Joanny Kryszewskiej

003  001

008  006