Wypowiedź dyrektor hotelu Prezydent

HOTELARSTWO NASZE UKOCHANE ;)

Współpracę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 imienia Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim, z udziałem uczniów Technikum Hotelarskiego uważam za mocno owocną.

Odbycie praktyk przez uczniów w Naszym obiekcie ma na celu kształtowanie umiejętności koniecznych w przyszłej pracy zawodowej, takich jak: umiejętności organizacyjne, wykorzystanie i doskonalenie znajomości wiedzy nabytej na zajęciach dydaktycznych ZSP nr 1

Myślę, że praktyki to dobry początek na przygotowania się do samodzielności i odpowiedzialności zawodowej. Bardzo często zdarza się, że uczniowie, którzy sprawdzili się podczas praktyk w naszym hotelu, zatrudniani są do obsługi różnego rodzaju imprez, a tuż po skończeniu szkoły otrzymują propozycje pracy.

Ze swojej strony wszystkim uczniom którzy odbyli praktyki w Hotelu Prezydent serdecznie dziękuję i mocno zachęcam do polubienia hotelarstwa, moje osobiste podejście do tej branży również urodziło się od wykształcenia hotelarskiego.

Agnieszka Jedynak
Dyrektor Hotelu Prezydent *** w Spale